Primera LX400e
PRIMERA LX400e spalvotų etikečių spausdintuvas

Taupyk LAIKĄ ir PINIGUS, spausdindamasis spalvotas etiketes!

Spausdintuvas LX400e naudoja naujausias, aukštos raiškos rašalinės technologijos, puikiam spalvotų etikečių spausdinimui tiesiogiai pas Jus įstaigoje ar gamyboje. Jis turi 4800 dpi spausdinimo raišką ir didelio spausdinimo spartą. Beveik niekuo nenusileidžiantis savo „didžiajam broliui“ LX810e modeliui, tik yra mažesnio formato ir gali spausdinti mažesnes etiketes. Tai geriausias pasirinkimas įmonėms ir organizacijoms, reikalaujančioms patikimo, efektyvumo bei vertės. Jūsų etiketės gali būti komponuojamos su spalvotomis nuotraukomis, iliustracijomis, grafiką, tekstu ar brūkšniniu kodu.

Todėl galite spausdinti etiketes kada reikia, kur reikia, o svarbiausia – kiek reikia. O priklausomai nuo etiketės maketo ir reikalaujamos kokybės Jūs gaunate akivaizdžiai mažesnes išlaidas nei tas, kurios būtų spausdinant mažus kiekius kitais spaudos būdais ( pvz. fleksografija, ofsetinė spauda).

Pristatome LX400e spalvotų etikečių spausdintuvą iš Primera Technology. lx400cutter-120.jpg

Su LX400e...

• Nebus daugiau ilgų spausdinimo terminų

• Nekaupsite bereikalingų etikečių atsargų

• Nebus spaudos paruošimo išlaidų

• Nebus minimalių kiekių reikalavimų užsakymui

Profesionalios kokybės rezultatai

Nuo šiol nebereikia tenkintis tik prastos raiškos vienspalvėmis etiketėmis ant jūsų produktų. LX400e spausdinimas 4800 dpi raiška pateikia rezultatus, kurie gerokai viršija beveik visus kitus spausdinimo būdus, naudojamus šiandien. Keturi užduoti raiškos tipai leis Jums pasirinkti spausdinimo kokybės ir greičio derinį, geriausiai atitinkantį jūsų poreikį. Nesvarbu, kurį pasirinksite, jūsų etiketės visa atrodys ryškios, spalvingos ir profesionalios.

Sukurti etiketę trunka tik keletą minučių dirbant Windows XP/2000/Vista/7 arba Mac OS X 10.2 ar aukštesnėse aplinkose. Galima sukomponuoti bet kokį teksto, grafikos, nuotraukų, iliustracijų ir brūkšninių kodų derinį ir gauti profesionaliai atrodantį baigtinį rezultatą.

Spausdintuvas komplektuojamas kartu su NiceLabel ™ SE Design įranga paprastiems komponavimo darbams. Taip pat galima naudoti daugelį kitų grafikos programų, tokių kaip Photoshop ®, Illustrator ®, suteikiant maksimalų lankstumą ir išskirtinumą kuriamai etiketei!

Greita ir kokybiška spauda

LX400e paprasta naudoti nuo pradinio nustatymo iki etiketės atspausdinimo. Beto, ko Jums reikia, norint pradėti spausdinti etiketes, yra sukomplektuota perkant spausdintuvą.

Kiekvienas LX400e spausdintuvas pristatomas kartu su NiceLabel ™ SE Design įranga, pavyzdiniu blizgių etikečių rulonėlių, rašalo kasete ir USB jungties kabeliu. Todėl spausdinti spalvotas etiketes galėsite po keleto minučių, nuo spausdintuvo pajungimo.

Panaudojimo spektras

LX400e gamina puošnias, profesionalios kokybės etiketes visiems nedidelio kiekio, savitiems produktams. Jis idealiai tinka pramonės šakų, tokių kaip gurmaniško maisto, gėrimų, asmens priežiūros ir natūraliems produktams.

Jis taip pat puikiai tinkamas naudoti ir kitiems tikslams, tokiems kaip:

• Testiniai rinkodarai (naujo prekės ženklo įvedimui)

• Užsakomajai gamybai

• Individualiems gaminiams

• Reklaminėms etiketėms

• Spalvotam pakuočių ženklinimui su reikalingais brūkšniniais kodais

• Ir daugelį kitų sričių!

Platus etikečių formatų ir tipų pasirinkimas - įskaitant ir vandeniui atsparias etiketes!

LX400e spausdina ant skirtingų etikečių formatų, kortelių ar bilietų popieriaus. Etiketės gali būti blizgios, pusiau blizgios ar matines etiketes, popierinės ar poliesterio pagrindu. Blizgios etiketės atsparios įbrėžimams, sutepimams ir yra atsparios vandeniui. Tai yra puikus sprendimas pakuočių ženklinimui, kuris veikiamas vandens, lietaus ir sniego.

Didžiausias etiketės plotis gali būti iki 10.8 cm (4.25 colių).

Didžiausias etiketės ilgis gali būti iki 61 cm (24 colių).

Reikalingos didesnės etiketės?

LX900e spalvotų etikečių spausdintuvo tokios pat puikios savybės kaip ir LX400e tik pritaikytas platesnėms etiketėms spausdinti, t.y. iki 21 cm (8.25 colių) pločio.

Etikečių specifika

LX400e puikiai tinka gaminti spalvotus bilietus ir korteles, dovanų čekius, apyrankių žymėjimui su papildomai, spausdintuvo priekyje, montuojamomis automatinės žirklės, kerpančiomis kiekvieną etiketę atskirai.

Vertės / Našumo lyderis

Primera Technology yra viena iš pirmaujančių pasaulyje specializuotų spausdintuvų gamintojų. Mes pagaminome virš milijono puikių rašalinių, šilumos perdavimo būdo ir adatinių spausdintuvų per visą savo istoriją. Taigi, galite būti tikri, kad jūsų naujas spalvotas spausdintuvas iš Primera patikimai tarnaus ilgus metus. Be to, LX400e suteiks profesionalių rezultatų už patrauklią kainą!

Techninė specifikacija

Spausdinimo metodas: Rašalinis

Spausdinimo raiška: 4800 x 1200 dpi, 1200 x 1200 dpi, 600 x 600 dpi

Rašalo kasetės: Viena spalvota (CMY) rašalo kasetė

Spalvos: 16,7 milijono spalvų

Spalvų derinimas: Z-Color™ spalvų derinimo programinė įranga

Didžiausias spausdinamos etiketės plotis: 4.25" (108 mm)

Naudojamų etikečių plotis: nuo 0.98" (25 mm) iki 4.33" (110 mm)

Etikečių tipas: Lipnių etikečių rulonai, paprastų etikečių rulonai, bilietai, kuponai

Matavimo būdai: reguliuojamas jutiklis nustatantis etiketės pradžią ir pabaigą, leidžiantis naudoti įvairių tipų etikečių rulonus. Nuo rulonų suskaidytų į etiketes iki testinių ilgų etikečių naudojamų su etikečių nukirpėju.

Palaikomi ritinių dydžiai: 5" (127mm) maksimalus diametras prie 2" (50.8mm) vidinio būgno diametro. Naudojant papildomai jungiamus viniotuvus galimas ir didesnis etikečių ritinio diametras.

Rašalo lygio indikatorius: pagal paruoštą etiketę, programa parodo, kiek yra likę rašalo ir kiek galima atspausdinti etikečių (patentuota sistema).

Šviesos indikacijos: Įtampos, rašalo

Valdymas: Pauzė, Paėmimas / Prasukimas, Išėmimas

Operacinė sistema: Windows® XP/2000/Vista arba Mac® OS X, 10.2 ar aukštesnė

Minimalūs įrangos reikalavimai:

Asmeniniam kompiuteriui: Pentium® IV kompiuteris ar geresnis su 512MB RAM, 5GB laisvos kieto disko vietos, USB 2.0 arba USB 1.1 jungties.

Mac kompiuteriui: 700 Mhz G4 ar greitesnis su 512MB RAM, 5GB laisvos kieto disko vietos, USB 2.0 arba USB 1.1 jungties.

Etikečių kūrimo programa: Nice Label SE Primera Edition. Spausdintuvas gali būti naudojamas ir su kitomis etikečių / grafikos kūrimo programomis

Naudojama galia: 12V, 5.0A

Tinklo įtampa: 100-240V, 50/60 Hz, 60 W

Sertifikatai: UL, UL-C, CE, FCC A klasė

Svoris: 3.2 kg

Išmatavimai: 264 mm (P) x 389 mm (G) x 180 mm (A) (uždarytas), 442 mm (A) (atidarius)

Papildoma įranga: Automatinės žirklės, rašalo kasetės.

Maketo paruošimo patarimai dirbant su Primera LX serijos spausdintuvais (PDF dokumentas anglų kalba. Autorius Primera.eu)