Primera LX900e

Primera LX900e spausdintuvo modelis yra naujausias, greičiausias, ekonomiškiausias spalvotas etikečių spausdintuvas tarp savo analogų. 

 

Aukštos spausdinimo raiškos (600-1200 dpi), ekonomiškas spausdinimas, naudojant atskiras (CMYK) spalvų rašalines, greita spausdinimo sparta padaro jį konkuruojanti su pramonių etikečių spauda, jeigu užsakymo apimtys siekia iki 15 000 vienetų vienodų etikečių.

Ekonomiškas spausdinimas

Šis spausdintuvas aprūpintas atskiromis kiekvienos spalvos rašalo kasetėmis, tai leidžia ženkliai sumažinti rašalo sąnaudas lyginant su ankstesniais modeliais. Be to turi ir keičiamą spausdinimo galvą. Paprastas eksploatuojamų dalių pakeitimas, tvirtas metalinis spausdintuvo korpusas daro šį įrenginį ilgaamžį ir tinkama naudoti įvairiose aplinkose.    


Fotografinė spaudos kokybė

Įprastai pramoninė etikečių spauda apsiriboja 300 dpi raiška, todėl paėmus standartinio įpakavimo etiketę matysime vaizdo grudėtumą, gi Primera LX900e modelis spausdina dvigubai ir daugiau aukštesne raiška ( 600-1200 dpi ), ko pasekoje grafiniai vaizdai yra foto kokybės, net ir smukiausias tekstas yra ryškus ir lengvai įskaitomas.  Spausdinamos etiketės neapsiriboja vien grafika ir tekstu, naudojant su kartu komplektuojama programinę įrangą (Nice Label) galite generuoti reikalingus brūkšninius kodus.        


Įsigydami šį įrenginį jus gaunate:


  • operatyvų spausdinimą "čia ir dabar"
  • spausdinatės etikečių tik tiek, kiek šiuo metu reikia
  • greitą naujo asortimento papildymas naujo dizaino etiketėmis
  • jokio sandėlio pertekliniam etikečių kiekiui sandėliuoti (kuri spaustuvė Jums  nebrangiai spausdins 100 vnt etikečių? teks pirkti tūkstanti du ir laikyti perteklinį kiekį pas save)

  • sutaupytą laiką ir pinigus derinant maketus
  • spausdinimo sąnaudų kontrolę (įrenginio tvarkyklės aprūpintos galimybę keisti etikečių spausdinimo parametrus t.y. reguliuoti dažų sąnaudas, spausdinimo kokybę )
  • platus įvairaus formato etikečių pasirinkimas (popieriaus pagrindu, poliesterio, matinės, blizgios, skaidrios)


Dar našesnis darbas

Jeigu spausdinate 50 -  2000 vnt.  etikečių nereikia budėti ir žiūrėti kaip vyksta visas procesas, užtenka prijungti automatinį etikečių vyniojimo įrenginį, kuris pats suvynios etiketes. Apie etikečių vyniojimo pabaigą aparatas praneš garsiniu signalu. Be to vyniojimo įrenginys yra su reguliuojamu greičiu, kas jį daro universalų ir pritaikoma plačiai, prie skirtingo greičio spausdinimo ar spausdintuvo.    

... pamėginkite analogiška kiekį etikečių suvynioti rankiniu būdu ir pamatysite kodėl verta turėti šį vyniotuvą :) .


Kam vyniojome, jeigu vėl reikės išvynioti? o tam, kad sparčiam atlipinimui yra kitas įrenginys - tai DX850e. Ką tik spausdintą etikečių ritinį dedate į šį prietaisą ir turite automatinį etikečių atklijavimą. Pasiėmus vieną etiketę automatiškai paduodama kita. Įrenginys turi sensorius ir atlipintų etikečių skaičiavimą, visada galėsite žinoti, kiek etikečių suklijavote.    


Techninę šio įrenginio specifikaciją galite rasti šioje nuorodoje.


Dar patogiau, jeigu jūsų etiketės yra yra klijuojamos ant apvalių indų, šiuo atveju į  pagalba pravartu pasitelkti AP serijos pusiau automatinius (rankinis indo, talpos padavimas) klijavimo įrenginius. Su šiuo įrenginiu galima pasiekti iki 1200 vnt per valandą apklijuotų talpų. Taip pat kaip ir DX modelis jis turi etikečių apskaitą, todėl visada žinosite, kiek etikečių jau yra sunaudota. AP serija modeliai yra dviejų tipų :

AP360e vienu metu klijuoja viena etiketę ant vieno indo.

AP362e  vienu indo uždėjimu klijuoja ant jo dvi skirtingas etiketes (fasadinę ir nugarinę).


   


Maketo paruošimo patarimai dirbant su Primera LX serijos spausdintuvais (PDF dokumentas anglų kalba. Autorius Primera.eu

Sudomino, turite klausimų, kreipkitės telefonu arba el.paštu

Pavadinimas
Jūsų el.paštas
Pranešimas
CAPTCHA
CAPTCHA
Įveskite raides, kurias matote paveikslėlyje*