Primera LX200e
LX200e nespalvotas etikečių spausdintuvas lx200-200.jpg

Rašalinis spausdintuvas, skirtas greitam ir aukštos kokybės etikečių spausdinimui, gali naudoti tiek Primera etiketes (foto popierius, skaidrias polimerines), tiek Lietuvos vietinėje * rinkoje gaminamas etiketes. Paprastas etikečių formato pasirinkimas ir priderinimas.

• Nespalvotas (foto) spausdinimas
• Spausdinimo raiška iki 1200 dpi
• Didžiausias spausdinimo  plotis 108 mm
• Programinė įranga Nice Label SE Primera Edition skirta Windows XP/2000/Vista/7

Spausdintuvas turi keičiama rašalo kasetę komplekte su spausdinimo galva, tai leidžia supaprastinti eksploataciją ir priežiūrą. Beto analogiškos spaudos apimties etikečių su viena rašalo kasete galima atspausdinti daugiau lyginant su terminiais spausdintuvais. Primera LX200e spausdintuvas turėdamas tik vieną eksplotuojama medžaigą - rašalo kasete su spausdinimo galva, užtikrina operatyvų keitimą, paprastesnią priežiūra (nereikia spausdinimo galvu valymo lyginant su terminais, juostų keitimo) ir tuo pačiu pigesnį aptarnavimą.

Dar viena šio spausdintuvo savybė, nepalieka informacijos kas buvo atspausdinta, lyginant su terminiais spausdintuvais, visa spausdinta informacija pasilieka dažajuostėje, kuri vėliau gali būti atkurta, ši savybė labai praverčia specifinės paskirties įstaigoms arba imonėms, kur reikalingas padidintas konfidencialumas.

* - pastaba: Lietuvoje gaminamos lipnios etiketės dažniausia yra neatsparios vandeniui, todėl atspausdinus tokią etiketę ir būnant sąlyčiui su vandeniui bus sugadinta ir pati etiketė ir užrašas. Todėl renkantis etiketes prašome atkreipti į tai dėmesį. Jei renkatės Primera etiketes, anksčiau minėtos problemos jos neturi, tie pačios etiketės , tiek spauda išlieka atspari vandeniui ir aliejams.


Spausdintuvo kainos ieškokite www.EtikečiųParduotuvė.lt arba kreipkitės  telefonu.
badge-140.gif