Mažatiražė etikečių spauda
Jeigu reikia gauti aukštos kokybės lipnias etiketes, kurių kiekis nėra didelis, galite kreiptis i mus, ir mes sumaketuosime ir atspausdinsime spalvotas, juodai baltas etiketes.

Jeigu turite didelį asortimentą produkcijos, tačiau jų kiekis nėra didelis, ir spausdintis kokybiškas etiketes neapsimoka dėl didelio minimalaus kiekio, tai pas mus jus įsigysite neprastesnės, o gal geresnės kokybės etiketes nepirkdami šimtus ar tūkstančius nereikalingų vienetų. Pas mus galėsite atsispausdinti nors ir 10 vienetų, be to jos galės dar būti ir skirtingos.      

labelproducts.jpg 

Etiketės spausdinti naudojamas kelio rūšys ruošinių, dažniausia tai būna, balto blizgaus pagrindo (plačiau žinomas, kaip "foto popierius") ant jau gaunami ne tik foto realistiniai vaizdai, šios etiketės yra atsparios vandens poveikiui (pvz. vyno butelis ledo vandens kibirėlyje), aliejams. Spaudas išlieka nepakitęs, etiketė neatsilupa. Kitas ruošinių tipas, taip polimerinis pagrindas, kuris gali būti ir skaidrus, spauda ant tokio tipo etikečių atrodo labai efektingai, ten kur reikia permatomos etiketės.

Populiariausi etikečių išmatavimai:

1 x 2 " [2.54 x 5.08 cm]
2 x 2 " [5.08 x 5.08 cm]
2 x 3 " [5.08 x 7.62 cm]
3 x 4 " [7.62 x 10.16 cm]

jeigu aktualu informacija apie visus galimus išmatavimus rašykite el.paštu: info@softline.lt

Kaip vyksta darbai?

Jūs pateikiate norima medžiaga, tai gali būti jau paruoštas maketas arba pateikiama išeitinė informacija (tekstas, grafikos elementai), kurios pagalba padaromas maketas. Suderinamas konkretaus dydžio maketas ir padaromi (priklausomai nuo užsakymo kiekio) bandomieji spausdinimai. Jei viskas tinka ir patinka, atspausdiname tiek kiek reikia etikečių.


 
Įkeliamas grotuvas