AP550e plokščių paviršių etikečių aplikatorius
AP550e plokščių paviršių etikečių aplikatorius

AP550e yra pusiau automatinis etiketės aplikatorius, kuri leidžia greitai ir lengvai tiksliai taiko gaminių ir identifikavimo etiketes ant įvairių lygių paviršių, pavyzdžiui, stačiakampių arba tappered butelių, dėžių, paketų, rankinės, maišeliai, dangteliai, skardines ir daug daugiau. Etiketės yra taikomos tiesiai be raukšlių ar raukšlių tiksliai vietos diske. Tai suteikia galutiniai produktai labai profesionaliai išvaizdą ir žymiai padidina konteineriuose, kurie gali būti ženklinami per valandą, palyginti su rankiniu būdu taikant etikečių skaičių.

Valdymas yra paprastas: įdėkite į indą mechanizmą ir ištraukite ranką į indą ir etiketė taikoma automatiškai. Kintamas tarpai, atmintis iki devynių vietų, ir su įmontuota LED ekranas skaitiklis yra viskas įskaičiuota. Nėra oro slėgis tiekimo reikalaujama, kuris gali būti didelis privalumas, palyginti su kitomis etikečių aplikatoriai, kurios reikalauja brangių, triukšmingas ir priežiūros linkę oro kompresoriai.

Klijuokit etiketes greitai ir tiksliai

Su AP550e plokščias paviršinis Label aplikatorius galėsite taikyti etiketes greičiu iki 500 per valandą. Etiketės puikiai taikoma be raukšlių, suteikdami jūsų galutiniai produktai yra labai profesinę išvaizdą.

AP550e yra puikus aksesuaras etikečių pagal Primera populiarių LX ir CX serijos spalvų Etikečių spausdintuvai ir skaitmeniniai etiketės presai. Kartu jie teikia visą Atsispausdinkite ir taikyti sprendimų, kurie idealiai tinka įvairių mažų ir vidutinių įmonių. Roll išspausdintas etiketes kitais metodais, pavyzdžiui, fleksografinė, ofsetinė ir šilumos perdavimo taip pat gali būti taikomas su aplikatoriumi. Apvalių konteinerių, pavyzdžiui, butelius, skardines ir stiklainius Primera taip pat siūlo savo populiariausių AP360e ir AP362e etikečių klijavimo.

Savybės:
• Paprasta naudoti
• Pilnas judesių amplitudė
• kairėje ar dešinėje pagrindimas etikečių nėra būtina; Operatorius gali reguliuoti patį patogiausią padėtį.
• Aukšto tikslumo, patikimas mikro jungiklis aktyvacija
• Nieko valyti arba terliotis; dirba su beveik bet etikete su aiškiomis etiketėmis
• LED ekranas su įmontuotu aukštyn / žemyn skaitiklis etikečių apsieiti ir taikomas
• Universalus maitinimo šaltinis